Gotowa aby stworzyć wymarzoną stronę?

Dołącz do kursu online STRONA DLA EKSPERTKI

ZGODNIE Z ARCHETYPEM MARKI

Ten kurs jest 10-tygodniowym treningiem online, który pozwoli Ci krok po kroku zbudować pięknie zaprojektowaną, profesjonalną stronę www, dzięki której rozwiniesz swój biznes i będziesz skuteczniej zarabiać

MARZYSZ O WŁASNEJ STRONIE, ALE…

  • masz wrażenie, że czeka Cię ogrom pracy i nie wiesz od czego zacząć
  • nie stać Cię na zlecenie zbudowania strony profesjonaliście
  • nie masz pewności co powinno znaleźć się na stronie, aby nie tylko wyglądała pięknie, ale też pomagała Ci zarabiać
  • chcesz dowiedzieć się jak ułożyć swoją ofertę i zaprezentować ją na stronie, aby z łatwością docierała do odbiorcy
  • chcesz nauczyć się budować stronę samodzielnie, bo wiesz, że będzie Ci to potrzebne do rozwijania biznesu
  • zaczęłaś już budować stronę, ale utknęłaś przez problemy techniczne
  • a może zwyczajnie nie potrafisz się zmotywować i samodzielnie zaplanować działań, aby wreszcie skończyć pracę nad stroną

DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM

Tworząc samodzielnie stronę www możesz mieć poczucie przytłoczenia ogromem zadań do wykonania. Możesz utknąć na jakimś problemie technicznym albo zwyczajnie stracić motywację i porzucić projekt w połowie drogi.

Sama przez to przeszłam. Kiedy projektowałam swoją pierwszą stronę www popełniłam wiele błędów – wybrałam niewłaściwy motyw, nie zrobiłam dobrego planu strony i samodzielnie rozgryzałam wszystkie kwestie techniczne, przez co praca nad stroną niepotrzebnie się przedłużała.

JEST NA TO ROZWIĄZANIE

Kurs online STRONA DLA EKSPERTKI ZGODNIE Z ARCHETYPEM MARKI to skutecznie rozwiązanie, które pomoże Ci ominąć te wszystkie przeszkody. Dowiesz się jak zrobić dobry plan strony, jak opracować skuteczną ofertę i co konkretnie powinno znaleźć się na stronie, aby nie tylko pięknie wyglądała, ale też pomagała Ci zdobywać klientów i zarabiać. Nauczysz się tak organizować swoją pracę, aby szybko i sprawnie działać i po 2 miesiącach pracy cieszyć się piękną stroną.

CO WYRÓŻNIA KURS

– STRONA DLA EKSPERTKI zgodnie z archetypem marki

01

INSTRUKTAŻ TECHNICZNY - KROK PO KROKU

Jeśli kiedykolwiek pomyślałaś o sobie “ja nie jestem techniczna” ten kurs jest dla Ciebie. Po pierwsze nie będziesz musiała nic kodować. Pracujemy na motywie Divi, który sprawia, że projektujesz stronę tak, jakbyś układała ją z klocków. Cudowną opcją w Divi jest kreator graficzny, który umożliwia Ci obserwować wszystkie zmiany, które wprowadzasz “na żywo” widząc od razu efekt swojej pracy. A żeby jeszcze ułatwić Ci pracę zaprojektowałam 3 gotowe layouty strony głównej, do wyboru – standardowy, dla bloga i dla prezentacji portfolio. Po wgraniu gotowego layouty pozostaje Ci jedynie zmiana fontów, kolorów, zdjęć i grafik i strona będzie gotowa! Oczywiście pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić. Prościej już się nie da.

02

STRONA ZGODNIE Z ARCHETYPEM MARKI

Za Twoją marką stoi opowieść, określone wartości i osobowość, jaką jej nadajesz. Narzędziem pomocnym do zbudowania spójnego wizerunku marki są archetypy. One prowadzą Cię jak niezawodny kompas. One wskazują na konkretną OBIETNICĘ, jaka stoi za Twoją marką. Znając archetyp swojej marki otrzymujesz kompletny zestaw narzędzi do zbudowania identyfikacji wizualnej. Pomaga w tym stworzenie tablicy na Pinterest, stworzenie moodboard – tablicy, która odzwierciedli klimat i kolorystykę Twojej marki. Następny krok to wybór kolorów, grafik, które będą najlepiej pasować. To wszystko jest bardzo ważne, aby uzyskać spójny wizerunek marki. W tym kursie pokażę Ci krok po kroku jak tego dokonać. Więcej o archetypach znajdziesz na: Wizerunek zgodnie z archetypem

03

WSPARCIE I MOTYWACJA

Ten kurs miał już 4 edycje. Za każdym razem otrzymuję od uczestniczek feedback, że ogromną jego zaletą jest wsparcie i motywacja, które oferuję. W wersji VIP spotykamy się co tydzień – w sumie jest to 10 spotkań – podczas których jestem w pełni dla Ciebie. Odpowiadam na pytania, pokazuję konkretne ustawienia modułów, podpowiadam jak opracować kolejne sekcje. W wersji Standard oferuję 3 spotkania online na żywo – na początku kursu, w połowie i na zakończenie. Wcześniej przesyłasz mi zestaw pytań, a ja podczas spotkania odpowiadam na wszystkie. Takie podejście gwarantuje, że się zmotywujesz i zbudujesz samodzielnie swoją stronę.

04

STRONA, KTÓRA ROŚNIE WRAZ Z TOBĄ

Kurs STRONA DLA EKSPERTKI jest punktem wyjścia dla Twoich działań online. Ma za zadanie maksymalnie ułatwić Ci samodzielnie zbudowanie strony. Dlatego właśnie budujemy stronę typu ONE PAGE – której zakładki menu kierują do odpowiednich sekcji na tej samej stronie. Ale jeśli chcesz możesz zaprojektować stronę z wieloma zakładkami. Możesz dodać BLOG, PORTFOLIO. A na dalszym etapie także SKLEP, STRONĘ SPRZEDAŻOWĄ, a nawet PLATFORMĘ KURSOWĄ. To kurs, który pozwala, aby strona rosła wraz z rozwojem Twojego biznesu. Cel jest taki, abyś oswoiła się z projektowaniem i przekonała się jak przyjazne i lekkie może być zbudowanie dowolnej strony, jeśli wiesz jak to robić i masz do tego odpowiednie narzędzia.

PROGRAM KURSU

MODUŁ 1

USTAWIENIA TECHNICZNE

.

1.1 : Wybór dostawcy hostingu

Co to jest hosting. Jak wybrać odpowiedniego dostawcę hostingu. Wykupienie hostingu i kolejne kroki.

1.3 : Certyfikat SSL

Co to jest certyfikat SSL. Dlaczego warto wykupić taki certyfikat dla swojej strony. Gdzie wykupić certyfikat SSL. Jak krok po kroku ustawić certyfikat SSL i zabezpieczyć stronę.

1.5 : Instalacja WordPress'a

Co to jest system CMS. Dlaczego warto wybrać WordPress do budowy strony. Jak krok po kroku zainstalować WordPress.

1.7 : Niezbędne wtyczki

Co to są wtyczki. Jakie wtyczki potrzebujesz zainstalować, aby poprawić funkcjonalność strony. Jak krok po kroku zainstalować i ustawić niezbędne wtyczki.

1.2 : Wybór domeny

Co to jest domena. Jak wybrać odpowiednią nazwę dla strony. Czy mogę mieć kilka domen, które będą kierować do jednej strony? Wykupienie domeny.

1.4 : Ustawienie bazy danych

Dlaczego potrzebujesz stworzyć odrębną bazę danych dla strony. Jak krok po kroku ustawić bazę danych.

1.6 : Motyw Divi

Co to jest motyw. Dlaczego warto wybrać motyw Divi do budowy strony. Jak krok po kroku zainstalować motyw Divi.

1.8 : System do wysyłki newsletterów

Jaki system do wysyłki newsletterów wybrać. Jak krok po kroku ustawić okienko do zapisu na newsletter i zintegrować stronę z systemem do wysyłki newsletterów.

PROGRAM KURSU

MODUŁ 2

IDENTYFIKACJA GRAFICZNA ZGODNIE Z ARCHETYPEM

.

2.1: Utworzenie tablicy na Pinterest

Dlaczego warto stworzyć tablicę na Pinterest. Jak zbudować klimat marki zgodnie z archetypem dzięki takiej tablicy. Instrukcja krok po kroku jak stworzyć tablicę inspiracji dla własnej marki. 

2.3: Projekt/zlecenie projektu logotypu

Dlaczego warto mieć profesjonalne logo. Czym kierować się tworząc logo dla swojej marki. Instrukcja krok po kroku jak stworzyć proste logo. 

2.5: Ustawienie strony w budowie

Po co mi zaślepka - strona w budowie. Jak ustawić stronę w budowie krok po kroku. 

2.7: Wgranie layoutu strony

Bonus - możliwość wgrania jednego z 3 przygotowanych przeze mnie projektów layoutu strony - standard, blog, portfolio. Wybierz layout, który najlepiej odpowiada na potrzeby twojej marki. Wystarczy, że zmienisz kolory, fonty, treści i grafiki i będziesz mieć gotową stronę.

2.2: Utworzenie moodboard

Co to jest moodboard. Jak moodboard może pomóc w budowaniu identyfikacji graficznej marki. Instrukcja krok po kroku jak stworzyć moodboard dla swojej marki. 

2.4: Wybór fontów na stronę

Dlaczego to ważne, aby starannie dobrać fonty na stronę. Czym się kierować dobierając fonty, które pasują do mojej marki.

2.6: Ustawienia motywu Divi - stylista tematów

Co to jest stylista tematów. Dlaczego warto zrobić odpowiednie ustawienia motywu zanim jeszcze zacznę projektować stronę. Jak krok po kroku zrobić ustawienia motywu.

PROGRAM KURSU

MODUŁ 3

PROJEKT LAYOUTU STRONY

.

3.1 : Hasło przewodnie

Jak wybrać odpowiednie hasło przewodnie dla swojej marki. Jak ustawić na stronie baner główny z hasłem przewodnim.

3.3 : Sekcja "o mnie"

Jak opracować dobry tekst ” o mnie”. Jak ustawić sekcję “o mnie” na stronie.

3.5 : Sekcja rekomendacje

Dlaczego potrzebujesz zdobyć świetne rekomendacje od klientów. Jak prosić o dobre rekomendacje. Jak ustawić rekomendacje na stronie, aby świadczyły o twojej skuteczności

3.7 : Stopka

Dlaczego potrzebujesz zaprojektować ładną stopkę. Jak ustawić stopkę na stronie.

3.2 : Prezent do pobrania

Jak opracować świetny prezent do pobrania. Jak zaprojektować grafikę do pobrania prezentu. Jak ustawić prezent do pobrania na stronie.

3.4 : Sekcja z ofertą

Jak dobrze opracować ofertę. Jak odpowiednio zaprezentować ofertę na stronie, aby przyciągała klientów.

3.6 : Media społecznościowe

Jak ustawić na stronie przekierowanie do mediów społecznościowych. Jak ustawić formularz do kontaktu na stronie

3.8 : Menu

Jak ustawić menu kierujące do sekcji poniżej dla strony typu “one page”. Jak ustawić menu kierującej do wielu zakładek dla standardowej strony.

BONUS

– 3 GOTOWE LAYOUTY STRONY dla ułatwienia pracy 

Zaprojektowałam 3 gotowe layouty strony do wyboru, w zależności od potrzeb. Wystarczy, że wgrasz layout, a następnie zmienisz kolory, fonty, grafiki i treść i strona gotowa! Nie musisz jej ustawiać moduł po module.

.01
LAYOUT STANDARD

.02
LAYOUT Z SEKCJĄ BLOG

.03
LAYOUT Z SEKCJĄ PORTFOLIO

REKOMENDACJE KLIENTEK 

Zobacz co mówią uczestniczki poprzednich edycji kursu

.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc i za cały Twój kurs! Było to dla mnie duże wyzwanie i też taki wewnętrzny proces. Jesteś dla mnie niesamowitą i bardzo konkretną ekspertką. Cieszę się, że zaufałam sobie i pozwoliłam Tobie poprowadzić się w te wszystkie tajniki wiedzy technicznej i wizualnej. Tak bardzo mnie ta techniczna strona przerażała, a jednak samodzielnie postawiłam stronę annabezdziecka.pl! Poziom pierwszy zaliczyłam, przede mną kolejne. Pokazałaś, że ten świat naprawdę może być fascynujący i przyjazny. 

Anna Bezdziecka

coach kryzysowy, annabezdziecka.pl

!!! moja własnoręcznie wydziubdziana strona zaczęła mnie po 3 miesiącach znajomości ograniczać, a motyw presso zbyt toporny na moje potrzeby… no to wzięłam się za Divi, siadłam w południe, pochłonęłam serię filmików Kamili … OMG! jakie to jest cudo…! normalnie czad, czad, czad… ile ja się musiałam natrudzić przy motywie presso – w sumie brawo JA – ale to to divi-cudo to jest Panie bajka…! dzięki Kamila dzięki, dzięki!!!

Elżbieta Świętek

założycielka, Naturalna Bogini

Wzięłam udział w dwóch Programach MastemMind Kamili – Twój pierwszy produkt onlineTwoja strona wizytówka. Jestem ogromnie wdzięczna, bo choć mam już kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń nt. strategii marketingowej dla marek modowych – działałam dotąd stacjonarnie i potrzebowałam wsparcia jak ten cały materiał przełożyć na online. I to był strzał w 10! Mam pięknie zaprojektowaną stronę wizytówkę Moda Online. Bardzo polecam udział w Programie Kamili. Praca w grupie MasterMind sprawia, że nie tylko wychodzisz z konkretną wiedzą, ale od razu wdrażasz działania. Dlatego możesz liczyć na konkretne efekty – jak zbudowanie spójnej marki i zaprojektowanie strony www.

Milena Niebrzydowska

Business mentor, modaonline.eu

Kurs Strona dla Ekspertki ma dla mnie dwie ogromne zalety – dał mi motywację do regularnej pracy nad stroną (dzięki cotygodniowym spotkaniom z Kamilą) oraz bardzo dużo aktualnej wiedzy, podanej na tacy. Dodatkowym atutem kursu jest możliwość zadawania pytań i rozwiązywania napotkanych problemów z tworzeniem strony na bieżąco, podczas spotkań. Dzięki takiemu wsparciu Kamili praca posuwa się błyskawicznie do przodu. Wcześniej próbowałam sama stworzyć swoją stronę,  posiłkując się informacjami znalezionymi przypadkowo w internecie, ale traciłam tylko swój czas i nerwy, a efektów nie było widać żadnych. Dzięki udziałowi w programie mastermind Kamili stworzyłam swoją stronę od początku do końca podczas trwania kursu. Każdemu, kto może poświęcić trochę czasu na pracę nad stroną i chce się przy tym nauczyć tego procesu, serdecznie polecam udział w programie mastermind Strona dla Ekspertki.

Natalia Kurlanc

założycielka, polishwords.pl

NAGRANE WYWIADY

Obejrzyj nagrania wywiadów, w których uczestniczki opowiadają o tym jak przebiegał cały proces budowania ich marki i strony www.

.

CASE STUDY

ZOBACZ JAK POWSTAŁA IDENTYFIKACJA GRAFICZNA DLA MARKI emissio.pl 

Archetyp Kumpelka

STRONY KLIENTEK 

Obejrzyj wybrane strony uczestniczek kursu. Dziewczyny poświęciły swój czas na intensywną pracę, ale teraz mogą się cieszyć opublikowanymi stronami i rozwijać swój biznes.

.

Emissio, Olga Komorowska-Jóźwicka

Coaching kryzysowy, Anna Bezdziecka

Coaching małych kroków, Beata Pikuła

Art Photography, Edyta Czapla

Wild’n’Slow, Joanna Kus-Martinez

Pracownia Słowa, Magdalena Białecka

Moda online, Milena Niebrzydowska

CO WYRÓŻNIA TEN KURS

Ten kurs jest tak zaprojektowany, żeby maksymalnie pomóc Ci zaprojektować i zbudować własną stronę www. Zapewnia to:

  1. Świetnie przygotowany instruktaż techniczny, w którym pokazuję jak krok po kroku ustawić wszystko od strony technicznej. Nagrania się krótkie i dotyczą jednego tematu. Mówię jasnym i zrozumiały językiem. Pokazuję wszystko krok po kroku, dzięki czemu nie gubisz się i nie musisz samodzielnie szukać rozwiązania.
  2. Dobrze zaplanowane działania. Najpierw przygotowujesz treści, grafiki, organizujesz sesję zdjęciową, projektujesz swoją identyfikację graficzną. Dopiero, gdy masz już to wszystko gotowe – wkładasz w projekt strony. Dzięki czemu nie dochodzi do sytuacji, w której np. nie możesz ustawić sekcji “prezent do pobrania”, bo nie masz jeszcze opracowanego prezentu.
  3. I wreszcie – spotkania online, które stanowią świetną motywację, aby posuwać się z pracą do przodu. W grupie mastermind osobiście dbam o to, żeby uczestniczki były gotowe z pracą na każde spotkanie:

 

WYBIERZ WERSJĘ IDEALNĄ DLA CIEBIE

– w wersji Standard zaplanowałam 3 spotkania online Q&A – na początku,
w połowie i na końcu kursu, podczas których odpowiem na wszystkie przesłane przez Ciebie pytania. Pomoże Ci to działać sprawnie, gdyby coś Cię zatrzymało

– w wersji Premium spotykamy się w kameralnej grupie mastermind 1 x w tygodniu, łącznie będzie to minimum 10 spotkań, podczas których odpowiadam na pytania, pokazuję konkretne ustawienia, pomagam od strony technicznej. Grupa liczy 5 osób, dzięki czemu, oprócz części merytorycznej jest czas, aby 15-20 minut poświęcić na stronę danej osoby. To gwarantuje że zbudujesz stronę. Uczestniczki poprzednich edycji mastermind, które budowały stronę zgodnie z planem kursu cieszą się opublikowanymi stronami.

KILKA SŁÓW O MNIE

Nazywam się Kamila Chyła. IKIMASA.

Jestem POSZUKIWACZKĄ.  Przecieram nowe szlaki i wprowadzam nowe rozwiązania. Jestem PRZEWODNICZKĄ. Nakierowuję na nowe doświadczenia i sposoby myślenia. Pokazuję, że nie trzeba trzymać się utartych dróg i rozwiązań. A nawet należy je zostawić, jeżeli nie prowadzą do celu.

Moją misją jest pomoc ekspertkom, które pragną rozwinąć działalność online. Mówię do kobiet, które czują, że mają coś wyjątkowego do przekazania i chcą to dać światu. Do specjalistek, które są mistrzyniami w swoim obszarze i marzą o tym, aby dotrzeć ze swoim przesłaniem do innych kobiet. Do przyszłych liderek, które chcą zdobyć wolność finansową i niezależność od lokalizacji. Fascynuje mnie świat online i możliwości jakie niesie współczesna technologia. Chcę przekazać dalej swoją wiedzę.

Jestem bardzo konkretna. Szkolę jak zbudować MARKĘ ZGODNIE ZE SWOIM ARCHETYPEM, która pomoże Ci zbudować profesjonalny wizerunek w sieci. Pokazuję jak krok po kroku stworzyć STRONĘ WWW, która będzie na Ciebie pracować i zaprezentuje Cię jako ekspertkę w branży.

DLA KOGO JEST TEN KURS

Ten kurs nie jest dla wszystkich. Nie polecam Ci go, jeśli nie masz czasu, aby przez najbliższe 2-3 miesiące skupić się na projekcie i budowie strony. Strona sama się nie zrobi. Kurs jest świetny, ale trzeba też włożyć swój czas i pracę, aby cieszyć się efektami.

Nie polecam Ci go, jeśli dopiero startujesz z własną działalnością i jesteś na etapie określania swojej specjalizacji. Brak jasności, co do tematu, którym chcesz się zająć będzie powodować, że staniesz z pracą i strona nie zostanie ukończona. Proponuję w pierwszej kolejności uporządkować ten temat i dopiero, gdy będziesz miała jasność, co chcesz pokazać na stronie – zabrać się za projekt.

Nie polecam też tego kursu osobom, które mają bardzo szeroką ofertę i mocno rozkręcony biznes. W takim przypadku nie ma sensu tracić czasu na samodzielne stawianie strony. Twój czas jest cenny. Stać Cię na to, żeby zlecić projekt strony.

 

.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

MASZ JUŻ DOŚWIADCZENIE

Działasz już na rynku od 1-3 lat. Oferujesz świetną jakość, masz klientów, ale trafiają oni do Ciebie głównie przez rekomendacje. Czujesz, że mogłabyś lepiej rozwinąć swoją firmę, gdybyś wreszcie odpowiednio zaprezentowała swoją ofertę na stronie.

WIESZ CZEGO CHCESZ

Masz jasność, co do swojej specjalizacji. Wiesz, jaki obszar będziesz rozwijać przez najbliższe lata. Wiesz, co wzbudza największe zainteresowanie klientów. Chcesz to wyeksponować i pięknie zaprezentować na stronie.

CHCESZ WZMOCNIĆ WIZERUNEK

Chcesz zbudować profesjonalny wizerunek online. Masz dosyć marketingowego chaosu. Chcesz zbudować spójną identyfikację graficzną marki zgodnie z archetypem, aby wreszcie prezentować się profesjonalnie w sieci i dotrzeć do idealnych klientów.

CHCESZ MIEĆ ŚWIETNĄ STRONĘ

Chcesz mieć solidną i sensowną stronę, na której zaprezentujesz siebie i swoją ofertę od najlepszej strony. Nie chcesz już polegać jedynie na mediach społecznościowych. Chcesz mieć swoje miejsce w sieci, gdzie nikt nie będzie “obcinał” Ci zasięgów.

10-dniowa GWARANCJA ZWROTU WARTOŚCI

Jeśli obawiasz się, że ten kurs nie przyniesie Ci oczekiwanych efektów – wypróbuj go przez 10-dni bez żadnego ryzyka. 

Jeśli w tym czasie weźmiesz aktywny udział w kursie, obejrzysz i przesłuchasz materiały, wykonasz zadania i uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie – zwrócę Ci wpłaconą kwotę za kurs. Warunkiem jest jednak wykonanie zadań i uzasadnienie swojej decyzji.

 

.

KUPUJĄC POMAGASZ

5% przychodu z każdego sprzedanego kursu przeznaczam na wsparcie dla dzieci z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku Oliwie, prowadzonego przez Gdańską Fundację Korczaka – Kochaj i dawaj przykład. Dzieci z Domu Korczaka mieszkają po sąsiedzku. Wiem, że panie opiekunki wkładają całe serce w wychowanie małych mieszkańców tego domu i że wsparcie, które przekażemy wspólnie zostanie odpowiednio zagospodarowane.

WYBIERZ OPCJĘ IDEALNĄ DLA CIEBIE